dobrunda - ateliér  & Infanago   Šperk vytvořený podle kresby Vašeho dítěte 

DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

Dobrunda - ateliér nabízí DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY a to ve čtyřech hodnotách:

300,-, 500,-, 700,-, a 1000,- Kč.

Jsou tištěny oboustranně na tvrdém lesklém papíře o gramáži 220 g/m2, mají formát pohlednice (cca 14 x 10 cm) a pohodlně se vejdou do klasické obálky A5.

Obdarovaný na nich nalezne všechny potřebné informace.

Certifikát lze uplatnit jak při nákupu v e-shopu, tak při osobní návštěvě dobrunda - ateliéru, což vřele doporučujeme, neboť zde se nachází vždy mnohem více zboží než v e-shopu.

Dárkový certifikát Vam na požádání zašleme doporučeně poštou za minimální poštovné (26,- Kč) a nabízíme také možnost zaslání certifikátu elektronicky. Osobní vyzvednutí je samozřejmě též bez problému možné a to po předchozí domluvě (email, tel).

Po zakoupení doplníme jméno obdarovaného a unikátní číslo daného certifikátu, bez kterého jej nelze uplatnit (ochrana před zneužitím).

Každý certifikát má omezenou platnost na dobu 35-ti dnů - jako den první je počítán den následující po jeho nákupu. Poslední den platnosti je na certifikátu vyznačen.

Certifikát je vystaven na jméno je nepřenosný. Pakliže si přejete dodatečně změnit jméno obdarovaného, je třeba nás kontaktovat, abychom vystavili certifikát nový a opět s unikátním číslem, přičemž to původní bude nevratně stornováno.


Řadit podle 
Výrobce 

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT v hodnotě 1000,- na nákup zboží
Dárkový certifikát v hodnotě 1000,-

Cena 1 000 KčDÁRKOVÝ CERTIFIKÁT v hodnotě 700,- na nákup zboží
Dárkový certifikát v hodnotě 700,-

Cena 700 KčDÁRKOVÝ CERTIFIKÁT v hodnotě 500,- na nákup zboží
Dárkový certifikát v hodnotě 500,-

Cena 500 KčDÁRKOVÝ CERTIFIKÁT v hodnotě 300,- na nákup zboží
Dárkový certifikát v hodnotě 300,-

Cena 300 Kč