dobrunda - ateliér  & Infanago   Šperk vytvořený podle kresby Vašeho dítěte 

O NÁS » KURZY - TVOŘIVÉ DÍLNY » ČASTÉ DOTAZY ke KURZŮM
Časté dotazy ke kurzům

INFO: Po odeslání přihlášky Vám do 24 hodin přijde emailem potvrzení o přijetí do kurzu doplněné všemi potřebnými informacemi, včetně platebních údajů a popisu cesty k nám.

Je přihláška na kurz závazná?
Ano. Odesláním přihlášky se závazně přihlašujete k účasti v našem kurzu a zíkáváte rezervaci místa. Potvrzení rezervace obdržíte do 2 pracovních dnů (nejčastěji však obratem nebo téhož dne). V potvrzovacím emailu najdete také údaje potřebné k provedení zálohové platby.

Stane-li se, že je kurz v době odeslání přihlášky již naplněn, budete o tom zpraveni, proto neplaťte kurz dříve, než Vám bude rezervace místa potvrzena.

Platbu zálohy kurzovného je nutné provést do 5-ti pracovních dnů.

Co mám dělat, zjistím-li, že se nemohu na kurz dostavit?
V takovém případě nás o tom neprodleně zpravte, abychom mohli kontaktovat náhradníky. Záloha je vratná v plné výši při řádném odhlášení nejpozději 14 dní před termínem kurzu. Pakliže se z kurzu odhlásíte později, máte nárok na náhradní termín. Pakliže ten není do 6-ti týdnů vypsán, zálohu Vám vrátíme pokrácenou o 25% z částky (strono poplatek).
Záloha (a tedy i místo v kurzu) je převeditelné na 3. osobu.

Co si mám s sebou na kurz přinést?
Veškeré instrukce najdete přímo u konkrétního kurzu, pro většinu kurzů však postačí, když s sebou  "přinesete" dobrou náladu a chuť k tvorbě :-) Máte-li jakékoli dotazy, napište nám.

Jaká je možnost parkování v místě konání kurzu?
Na Pohořelci se nachází placené parkoviště, bezplatně se dá parkovat nad Pohořelcem (za tramvajovými kolejemi) v ulici Parléřova - mapa ZDE:
Před domem, kde ateliér nachází, je tzv. "modrá zóna", kde smí parkovat jen osoba, která je držitelem parkovací karty "D".

Mohu obdržet nějaké potvrzení, že jsem absoloval/a kurz?
Ano, na vyžádání Vám můžeme vystavit potvrzení či certifikát o absolutoriu kurzu. Potvrzení se Vám může hodit jako doklad pro zaměstnavatele či jen jako osobní doklad na památku.

Obdržím platební doklad?
Samozřejmě. Při platbě na účet obdržíte fakturu na příslušnou částku opatřenou razítkem a podpisem, při platbě v hotovosti pak příjmový platební doklad.

Mohu se na kurz přihlásit i jinak, než přes tyto stránky?
Zpravidla požadujeme zaslání přihlášky přes náš webový formulář a to z praktických a organizačních důvodů. Je ale možné telefonicky rezervovat místo v kurzu a elektronický formulář vyplnit a odeslat dodatečně.

Jak se dozvím, že byl kurz z nějakého důvodu zrušen?
Vyskytne-li se důvod pro zrušení kurzu, budete o tom zpraveni okamžitě, jakmile k této situaci dojde a to emailem, telefonicky nebo prostřednictvím sms.

Dotaz ke kurzu/kurzům

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
Opište text z obrázku: *
captcha