dobrunda - ateliér  & Infanago   Šperk vytvořený podle kresby Vašeho dítěte 

O NÁS » DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY
DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

Dobrunda - ateliér nabízí DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY a to ve čtyřech hodnotách:

300,-, 500,-, 700,-, a 1000,- Kč.

Lze je zakoupit ZDE.

Jsou tištěny oboustranně na tvrdém lesklém papíře o gramáži 220 g/m?, mají formát pohlednice (cca 14 x 10 cm) a pohodlně se vejdou do klasické obálky A5.

Obdarovaný na něm nalezne všechny potřebné informace.

Certifikát lze uplatnit jak při nákupu v e-shopu, tak při osobní návštěvě dobrunda - ateliéru, což vřele doporučujeme, neboť zde se nachází vždy mnohem více zboží než v e-shopu.

Je také možné, aby obdarovaný poptal šperk na přání.

Dárkový certifikát Vam na požádání zašleme doporučeně poštou za minimální poštovné (26,- Kč) a nabízíme také možnost zaslání certifikátu elektronicky. Osobní vyzvednutí je samozřejmě též bez problému možné a to po předchozí domluvě (email, tel).

Po zakoupení doplníme budoucího jméno obdarovaného a unikátní číslo daného certifikátu, bez kterého jej nelze uplatnit (ochrana před zneužitím).

Certifikát je vystaven na jméno je nepřenosný. Pakliže si přejete dodatečně změnit jméno obdarovaného, je třeba nás kontaktovat, abychom vystavili certifikát nový a opět s unikátním číslem, přičemž to původní bude nevratně stornováno.

Každý certifikát má omezenou platnost na dobu 35-ti dnů - jako den první počítán den následující po jeho nákupu. Poslední den platnosti je na certifikátu vyznačen.


Jak certifikáty vypadají můžete vidět zde (pro zvětšení klikněte):

přední strana:


 

zadní strana: